Výber jazyka

  • Slovak utf-8
  • English
  • German formal - Sie
  • Polish

Meniny dnes oslavuje

Nedeľa, 24 marec 2019

Dnes má meniny
Gabriela
Zajtra má meniny
Marián

Štatistiky

Návštevníkov: 181166

Štatistiky pre www.spis.eu.sk

TOPlist
TOPlist
júl 2011 - september 2011

logo_programu_pion.gif logo_slovak.jpgflaga_ueunia_europejska_efrr_centralnie_sk.gif

Stretnutie projektového tímu

V sledovanom období sa uskutočnili tri stretnutia projektového tímu, z toho dve s poľským partnerom. Prvé stretnutie sa uskutočnilo dňa 29.7.2011, kde sa zúčastnili koordinátori školských aktivít zo Slovenska a dohodli hrubý náčrt súťaže žiakov. V prílohe pozvánka, prezenčná listina a zápis. Druhé stretnutie sa uskutočnilo v Poľsku dňa 26.8.2011. Na tomto stretnutí boli podpísané aj zmluvy s koordinátormi školských aktivít poľského partnera. V prílohe pozvánka, prezenčná listina, zápis a fotodokumentácia. Tretie stretnutie sa uskutočnilo dňa 1.9.2011 pri príležitosti slávnostného zahájenia školského roka 2011/2012 v Poľsku.

dsc00086.jpg

Súťaž žiakov

Súťaž žiakov bola vyhlásená pri príležitosti slávnostného zahájenia školského roku 2011/2012. V Poľsku to bolo 1.9.2011 a na Slovensku 5.9.2011. Žiaci boli oboznámení s obsahom projektu a pravidlami súťaže. Na školách v priebehu mesiaca september žiaci, či už individuálne alebo pod dozorom pedagógov, vyhľadávali a sumarizovali informácie o partneroch projektu. V mesiaci október je naplánovaná vedomostná súťaž, ktorá vyselektuje súťažiace družstvá.

Výmena okien na učebniach potrebných k spoločným aktivitám

V mesiaci september sa uskutočnila výmena v troch triedach základnej školy, ktoré sú určené na spracovávanie krátkych prezentačných videí a na spoločnú prácu počas pobytu poľských detí na Slovensku. Výmenou okien sa zlepšilo celkové prostredie, zútulnil sa pracovný priestor a zlepšili sa podmienky na prácu. V budúcnosti počas pobytu v škole v prírode budú mať možnosť deti z rôznych škôl využívať tieto priestory na vzdelávanie.

obrzok_319.jpg

obrzok_328.jpg 

Spracovanie DVD propagačného materiálu

Ako už bolo spomenuté v mesiaci september sa uskutočnilo vyhlásenie súťaže žiakov. Pri tejto príležitosti sme zrealizovali natáčanie materiálu na DVD film. V Poľsku sa uskutočnil prvý natáčací deň 1.9.2011 a na Slovensku 5.9.2011.

Projekt spolufinancovaný Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátnym rozpočtom v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko - Slovenská republika 2007 - 2013.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Zaujímavé odkazy

Inteligentné webové stránky a redakčný systém pre obce

Slovakia regions

© 2019 Nižné Repaše
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.